Toplux AB

Exportgatan 26 B
422 46 Hisings Backa

Tel: 031 – 86 40 20
E-post: kundtjanst@toplux.se

Öppettider

Kundtjänst 07.00 – 16.00

Butik PSU (Kläder & Skor) 09.00 – 15.00

Lagerbutik Industri 06.45 -16.30

Godsmottagning/utlämning 07.00-16.30

Lunchstängt 12.00 – 12.45

Vi är här för att underlätta ditt arbete. Du är alltid välkommen att kontakta oss med frågor eller synpunkter. Ring vår växel eller ta direktkontakt med våra medarbetare nedan.

Välj avdelning

Tobias Larsson - Toplux

Tobias Larsson

VD
0705-328 355
tobias@toplux.se
Krister Carlsson - Toplux

Krister Carlsson

Försäljningschef Industri & Fordon
0736-181717
krister@toplux.se
Linda Carlsson

Linda Carlsson

Ekonomichef
031-866247
linda@toplux.se
Maria Wärn, Toplux

Maria Wärn

Ekonomiassistent
031-3757332
maria@toplux.se
Linda Paulsson

Linda Paulsson

Key Account Manager
031-866246
linda.paulsson@toplux.se
Emil Wejdle | Toplux

Emil Wejdle

Key Account Manager
0733-336554
emil@toplux.se
Emelie van der Kwast Törnblom

Emelie van der Kwast Törnblom

Säljare
031-866243
emelie@toplux.se
Roger Svensson - Toplux

Roger Svensson

Säljare/Inköp
031-866241
roger@toplux.se
Jan Hagberg

Jan Hagberg

Säljare
0706-821582
jan@toplux.se
Martin Ringius, Toplux

Martin Ringus

Säljare
0709-168979
martin@toplux.se
Rasmus | Toplux

Rasmus Lundström

Säljare
0703-585802
rasmus@toplux.se
Thorbjörn Fält - Toplux

Thorbjörn Fält

Logistik
031-866242
thorbjorn@toplux.se
Max Lundblad - Toplux

Max Lundblad

Logistik
031-866240
max.lundblad@toplux.se